Aktualności

Uprzejmie przypominamy, osobom których wniosek o miejsce w Domu Studenckim został rozpatrzony pozytywnie, o obowiązku opłacenia kaucji!!!

Wpłata kaucji dla tury :

II musi zostać dokonana do dnia 28.08.2017 roku,

III musi zostać dokonana do dnia 08.09.2017 roku.

Osoby którym przyznane zostało miejsce w Domu Studenckim UJ CM mają obowiązek w podanych wyżej terminach, wpłacić kaucję. Opłata jest zgodna z wysokością miesięcznej opłaty za miejsce w Domu Studenckim, w tytule przelewu należy podać Imię i Nazwisko, numer legitymacji studenckiej.

Szczegółowe informacje dostępne są w komunikacie (numery kont oraz wysokość kaucji)

Po zaksięgowaniu wpłaty, pracownik domu studenckiego zmieni status wniosku w USOSweb na „Potwierdzony”.

Wnioski osób ze statusem „Rozpatrzony” które nie dokonają wpłaty kaucji zostaną odrzucone.

Prosimy o terminowe dokonanie wpłat.

Istnieje możliwość ubiegania się o przyznanie miejsca w Domu Studenckim UJ CM przez osoby niebędące studentami UJ CM, zgodnie z komunikatem:

Komunikat nr 26 Prorektora UJ ds. CM w sprawie: procedury ubiegania się o miejsce w domu studenckim UJ CM przez osoby niebędące studentami/doktorantami UJ CM i UJ

Informacja na temat zmiany terminu II tury przydzielania miejsc w Domu Studenckim

Szanowni Studenci oraz Doktoranci Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum,

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn  losowych zaistniała konieczność zmiany terminu II tury przyznań miejsc w Domu Studenckim UJ CM na rok akademicki 2017/2018. Z powodu poważnej awarii infrastruktury technicznej termin przydzielania miejsc zostaje przesunięty z 16 sierpnia br. na 18 sierpnia br.

Pozostałe terminy zostają bez zmian (w tym termin wpłaty kaucji do 11 sierpnia br.). Za opóźnienie bardzo przepraszamy.

UWAGA- PILNE !!!

11.08.2017r. mija termin wpłat kaucji za miejsca przyznane w I turze

Szanowni Studenci i Doktoranci,

Uprzejmie przypominamy o obowiązku opłacenia kaucji za miejsce w Domu Studenckim do dnia 11 sierpnia 2017!!!

Osoby którym przyznane zostało miejsce w Domu Studenckim UJ CM mają obowiązek w terminie do 11 sierpnia 2017 wpłacić kaucję. Opłata jest zgodna z wysokością miesięcznej opłaty za miejsce w Domu Studenckim, w tytule przelewu należy podać Imię i Nazwisko, numer legitymacji studenckiej.

Po zaksięgowaniu wpłaty pracownik domu studenckiego zmieni status wniosku w USOSweb na „Potwierdzony”. Wnioski osób ze statusem „Rozpatrzony” zostaną odrzucone.

Prosimy o terminowe dokonanie wpłat.